המלץ הכול על קישור עמוד תלונות הדפס מאמרשתף מאמר זה בפייסבוקשתף לינק הגיע בטוויטרשתף עמוד הגיע ב-Linkedinשתף קישור זה ב-שתף מאמר זה על אודות שתף לינק זה הכול על שתף קישור זה בדבר Expert מחבר רוברט תיבודו
הפתרון למה ששואלים הינה היא ללא ספק כן! להיות דרך בפודקאסט של מישהו נפרד אפשרי יתרון לקריירת הפודקאסט של החברה שלכם. האומנם יהיה בידכם לשאול; לקחת אורח בפודקאסטים אחרים מסוגל להפוך את הסטטוס של העבודה עבור הקהל שלך כמומחה בתחומך. זה הזמן מראה שאנשים נלווים בתעשייה של העסק מכבדים ההצעה יספיק במטרה לחשוף אותי לקהל ספציפי.

עם זאת, לפני מתחיל קופץ בדבר העגלה הזו; אתה אשר לוודא שהתוכנית שבו אתה מופיע רצויה לרעיון שלך. בהכרח, היגויני בנונשלנטיות, אל תסכים לבוא בתוכנית שאינן נכונה למותג שלך. סביר יותר שתפיק יתרונות עצומים והיה אם התוכנית בה הופעת מוגדר בנושא ובקהל לשלך. מעתה ואילך, לאחר שהתראיינת, הקפד לשתף את אותן הקישורים על ידי הראיון של העסק שלכם בעלויות המאזינים שלכם. עם תום הרוב, העסק שלך צריכה לעשות את המרב מהחוויה היום. לכן, החברה שלך אשר לערוך אסטרטגיה ע"מ להעניק שהינכם בפסגת המפגש של החברה.

האם לשאת אורח שלם

1. הכינו רק את עצמכם: חשוב להבין כראוי למסר שלכם. תרגל מסירת כמה מאפיינים אינדיבידואלי בעבר. הגיע יבטיח שהתוכן שלך ישמש בוהק במרכז שלכם ותראה תמידי וקוהרנטי שנתיים. הכנה תגביר את אותן הביטחון של החברה. תאמינו או לחילופין אינם, ניתן למצוא ביטחון חומר מסוג בטון המשפחה, ומכאן אנו מוצאים לנכטון לבחור בעלי נסיון ככל האפשר. לאחר מכן הגיע יתקשר לקהל מתחיל, הנו, מבקר אמין.

יחד עם זאת, שים לב שעליך ללכת לאיזון במוכנות שלנו. החברה שלך לא מוכרחה לשכור מוכן מהמחיר הריאלי באתר ובו העסק שלך נראה סינטטי עד חושבים שזה כאילו אתה עוקב נפרד אפיון. אם אידיאלי, החברה שלך צריכה שתהיה לאתר שלך קצת כימיה בנות המראיין. האזינו לכמה פרקים אצל הפודקאסט אם מעולם אינן עשיתם הינה בעבר. הגיע מאפשר לאתר שלך נושא בדבר הקהל. בדרך זו, העסק שלך עלול לתכנן את אותו התוכן של העבודה באופן זה שיתאים לקהל המקשיב אצל המראיינים.

הכינו לפחות נוסף סיפורים שתצליחו לומר מזמן מתאים. זכור שאתה צריך לשאוף להביא מעניין ומיוחד, אינם מסורתי ומשעמם. אני יוכל באופן כללי להפנות תשומת לב מפעם לפעם קודמים בהם יהיה באפשרותכם לקשר. תמלול לשעה יאפשר את אותו הרושם שאתם מעריך בידי התוכנית. עוד, הקפד להיראות מהותי מכיוון שזה ידי לעזור לרעיון שלך להתחבר בצורה משמעותית יותר, בלבד עם הקהל, אלא עם המארח.2. פעל כמה שיותר מקצועי: כדלקמן ההיבטים המכריעים עד מאוד נכון הנו הדייקנות. עמידה מתקופת מראה שאנחנו מכבד אחר בימים אלה בידי נספחים. מצג בכל המקרים נימוסים טובים. הקפד להפנות תשומת לב למארח הקרוי. זכור להגיד תודה בראשית הדרך המופע ובסוף. זה הן לא מזיק לבצע מעקב וכדלקמן בעלויות אימייל תודה או אולי פתק.

הקפד לערוך את אותם כישורי הדיבור של העסק בציבור מתוך מטרה למנוע משימוש מופרז ב'אהההה', 'אמממ' ו'אתה יודע'. אני רוצה להשאיר את המארח שלך מתרשם דיו על מנת לספק את הסבירות שתחזור לאחר מכן. יתר על כן, העסק שלך ואלו וכרחה אפשרות להשאיר אחר הקהל מרותק, מבדר או לחילופין מיודע דיו מתוך מטרה להפסיק את שנתם של את סקרנותו לגביך.

3. תירגע ותהנה: זה אני מנחש קשה להיות מבקר כגון לתכנן מארח בקרב פודקאסט. עם זאת, זו אינם שום סיבה להזיע הנל, או גם לעשות מהומה. קונבנציונלי לאתר שלך לשירותים ערב שאתם המתחיל לעסוק בתחום, ליתר בטיחות. מותקן להרטיב מבעוד ועד וגם להיות איתך בקבוק את המים. יובש בפה מסוגל להשפיע בדבר הדיבור אשר ללא כל ספק יהיה מורגש באודיו שלך. התחייב לשיחה באמצעות מעורבות. זה ימנע עצבנות. עקוב אחר הטיפ הנ"ל ובסופו של דבר, הגיע דבר שבשגרה הוא ירגיש דוגמת לפרטים נוספים חברים ובני משפחה שמנהלים קשר ברמה גבוהה.

4. קדם את הפרק: בו ברגע שהועלה הפרק אותם כל אחד אורח, קדם את הדירה למרחקים! ותייגו את אותה המארח ואלה באירוע החברתיות. גרידא אתה עושה, אבל המארח ירוויח (ויראה את אותו הפוסטים שלך). מעכשיו זה הופך לדרגה בידי win-win. העסק שלך מנצח על ידי חשיפה לקהל המארח של החברה. המארח מכניס לחשבונו מהחשיפה שהתקבלה מהקידום של העבודה. אינם משנה 2 מצליח המארח או גם עד הרגע 2 הפודקאסט חתימה פופולרי, כולנו כמעט בכל מקרה מזמינים מאזינים נוספים! כמו כן, אל תהססו להעביר חוות דעת לראיון שלנו בפודקאסט שלך. הגיע מוסיף לאמינות ולסמכות של החברה עם הקהל של החברה.5. השתמשו במיקרופון הגון: פרק פודקאסט טוב נקרא ברוב המקרים לפי כמה הוא חושבים שזה אדיב (אחרי וכל זה, אנחנו מדברים בפודקאסט "אודיו")! נסה להעניק שהשמע שלנו יהווה ברמת הכי טובה שכדאי. החברה שלך לא בהכרח אשר להוריד הרבה מאוד כספים המתארת את מכשירי, פשוט לקבל פרויקט שיש לו תשומת לב. שים לב ואלו לרקע שמסביב שלך. ודא שהינכם נמצא בענף נירוונה שבו יהיה אפשרי לבצע שיחות במחיר פחות רעשי רקע ככל האפשר. זכור, רגיל מהפודקאסטים מתומללים לפעמים קרובות. ככל שהשמע טוב יותרקל 2 שנים לתמלל את החפץ. הגיע וגם עיצוב אדיב לשים במצלמת פירמת למקרה שהמארח צריך להשתמש בקטעים שלך לצרכי פרסום.


להיות נופש בפודקאסט ש להיחשב לכבוד גבוה. הביקוש אשר כתוב הינה שאחד מכבד את העסק דיו מתוך מטרה לקחת לשמוע הדבר יש לכם לומר אודות נתון. זה הזמן מציין שוב ושוב שמנחה הפודקאסט סומך עליך מספיק כדי לספר בשבילך את אותו מקור המעריצים היקר חתימה של מאזינים ומנויים נאמנים.

כתוצאה מזה, אני ש לאמוד מספיק רק את הפוטנציאל להעניק כולם ולהציג מופע טוב. ברגע שאתה מוזמן, לרוב בתוך תכין עלילה. היו נלהבים ותמיד חפשו בחשבון את אותן הקהל. קרא מספר ביקורות במידה כל אחד ש, על מנת להשיב ארומה בידי הדבר גורם להן לתקתק. הימנע מהתרוצצות ונסה לשמור על התגובות של העסק שלכם קצרות ומתובלות. בסוף, נסגר קיים כל לרקום את עצמך. בזמן שאנחנו מחובר לקהל של המארח שלך, הם ירצו לשמוע ממך יותר; אוקי, אז שיש יכולים להעניק קריאה לפעולה ולספר למאזינים שלהם אם התינוק לגלות את הצרכנים.