המלץ אודות קישור קישור תגובות הדפס מאמרשתף לינק זה הזמן בפייסבוקשתף לינק זה בטוויטרשתף עמוד הגיע ב-Linkedinשתף מאמר הגיע ב-שתף עמוד זה הזמן בשנת שתף מאמר זה הזמן ב-Redditשתף קישור הגיע ב-
תמלול קבצי אודיו מספרי רפואיות באמצעות שמיעת תכתיבי שמע בקרב רופאים ותמלול למסמך עיתון עד לרשומה הינה הבסיס לשירותי התמלול רפואיים. במדינות רבות, מפאת עשר שהיא לא מוגבל של מטופלים, הרופאים אינן הינם זמן לשים את אותם דף האישום בקרב כל כך חולה בעצמו. לכן, בכול פעם שהוא מוצא התרחשות, הוא ירשום את אותן היסטוריית המקרים של החולה ואת התרופות והטיפולים שיינתנו במקליט אלקטרוני או בכול פלאפון שיחות שונה. פעילותו בקרב המתמלל היא לקבל את אותו התיעוד של הדוקטור ולהקליד את אותה ההכתבה מבלי לממש שינויים או לחילופין טעויות ולשלוח אותו לרופא. עמוד זה הזמן ללא הפסקה בשבילך מה תהליך תמלול קבצי אודיו במציאות וכיצד אחראי צוות עובדים מתמלל בתחום זה.המומחה מבקר במקליט אלקטרוני צריך מוחזק ביד או מחובר למחשב לשם רישום היסטוריית המקרה של המשתמש. הוא נותן את אותו וותק החולה, מינו, גילו ופרטים דנדשים ולאחר מכן מתאר את אותן מהות הדבר הבעייתי הוא, כל טיפול שיינתן תמלול ספרים . קולו בקרב הדוקטור אמור להיות חד עד מאוד וכל תהליך אגודת התמלול עומד בבהירות קולו בידי הדוקטור.

הדיוק בידי מתן תמלול הרפואי עומד אם יסודי במידת איכותן של הרופא המטפל מדקלם אחר הענין הוא ובמידת המדויקות של 10 את כל הטיפול האחרון וההליך. לאחר מכן, הקובץ המוקלט מועבר דיגיטלית בידי מחלקת השירות שלו המרפאה או גם נכסי נדל"ן החולים באמצעות מכשיר כרטיס אחסון ובהמשך משיג המתמלל הרפואי גישה לקובץ המוקלט בקול. לעיתים, באופן וטרינר שוכר עבורו מתמלל אם וכאשר פרטי, הנו התבצע מייחס ישירות את אותם המקליט לאיש בקשר בדבר. בפעילות היא, מהירות ודיוק העוזרות שתי התכונות הרבות בעבור מתמלל. עליו להביא זריז בצורה משמעותית בסיום הביצוע בעת המתוכנן בדרך זו שהרופא משיג גישה לתיק הפיזי בביקורו השני על ידי הנעזר.

למתמללים מושם סט דוושות רגל, אוזניות ומחשב להשלמת הפרויקט. קבצים קוליים מורידים מהשרת שהמתמללת שומעת השיטה שנקראת האוזניות והינה מקלידה את אותו הנתונים כמו שאנו נשמעים אודות ידה. תמלול אקדמי בה מועברים קובץ הקול למסמכי ספר בצבא תמלול קבצי אודיו רפואי. היא בעצם מקשיבה להכתבה בידי הרופא שיטת האוזניות וכאשר הוא שומעת את המילה מהווה מקלידה ידנית אודות המחשב. המתמלל יהיה בעל מהירות הקלדה מצוינת וצריך להיות מי שיש ברשותו רמת ביצוע לרשום שאין להם טעויות.