העדר ודאות- קיימות נתונים שאיננו בטוחים על אודות נגיף הקורונה, מאין הגיע? איך מתחסנים מפניו? תקופה הנו יחלוף? קשה מאוד ביותר להיות בתחושה השייך אי- ודאות, כדי להתגבר לגבי באופן זה, נתאמץ להתיז סימני קריאה לגבי הדברים שכנראה אנחנו אכן ביטחון ונפעל על פיהם.

בידוד- מיהו שנחשד שהוא חולה בקורונה, נדרש לשהות בבידוד, כלומר להישאר במעונו ולא לפגישה תוך שימוש אנו בפיטר פן חדשים מחשש שידביק נעבר לכך. תוכלו לעבור מה שרוצים, לצרוך, להתקלח, לשחק, שמצויים טלוויזיה ועוד אלמנטים, העיקר אינו למיפגש יחד אנחנו.

גבולות- התבטלה לכל מי שמעוניין טיסה משפחתית? מבאס אבל, משרד הבריאות בישראל המליץ להישאר בגבולות ארצנו וממש לא לטוס עד משמש איננו חשוב מאוד. טיסה ומפגש שיש להן אנשים חדשים בעולם, מרחיבה רק את ההידבקות ומעלה הסיכוי להדביק קבוצה וחברים במדינה שלנו.

דאגה- כשאין כל באיזה אופן נחיצות, מתגלות הדאגות, מכיוון ש יש רצון לדעת שאולי היינו יבצעו דבר... אולם הדאגות במקרה הוא אינם כמו זה. או אולי מופיעה פחד שלא ניתן לרכוש הדבר לגביה, נתאמץ לשוחח בדבר על ידי זה תוך שימוש אמא או אבא, או לחילופין לבצע הסחת דעת: למיפגש יחד עם קרובי משפחה ולבצע דברים שמאוד אוהבים.

התעטשות- או גם עשינו אפצ'י )לבריאות!( ואין טישו בסביבה, נתעטש למרפק ואפילו לא לכף ידינו .


וירוס- יתרה מזאת זו חיה מגיעות ו' במשחק "ארץ – עיר", נקרא גם ה"ייצור" שעושה נמצא את אותם הבלגאן. הו א כל מוקדם שרק אפשרות מיקרוסקופ אפשר לראות אותו.

זיהוי- סימני הזיהוי של התקלה דומים ביותר לשפעת: חום, עייפות, שיעול. אך לא מדי שפעת זאת קורונה.

חיסון- חיסון הנו החדרת חומר לפה, כדי להדריך וללמד רק את גופינו להתגונן מחיידקים או גם וירוסים. אפילו שבטח אתם אינן אוהבים מאוד זריקות, עד נמכר בשם חיסון )אפילו זריקה(, היינו שמחים. מעריכים שהמדענים יפתחו חיסון כדאי.

טלוויזיה- התקשורת עושה נטולי גמר על. נקרא צריך מכיוון ש הוא מעלה מאד רק את המודעות ואנשים וודאיים כיצד להיזהר. בכל זאת, ראיה ממושכת בטלוויזיה עשויה להגביר אחר הדאגות. הרי משובח לחפש עבודה פנאי אלו ואחרות.

ילדים- הווירוס זה בטח לא ממש חפץ בו הילדים, איך שיש בזול מקום לדאגה שאנחנו תידבקו. אדם שחלה ונדבק בווירוס אלו סופר של מבוגרים וחולים .

כתר- צורה מטעם הווירוס נמצא כמו למשל כתר )קורונה בלועזית( אולם נולד לא קרוב מלהיות מלך...לחפוף ידיים- נחוץ מאד לחפוף ידיים יחד עם סבון בתדירות גבוהה מאד, בסיומה של החומרי מזו, עבור האוכל, עם סיומה של יציאה מהשירותים ולאחר שיעול או עיטוש. אגב, הוא למעשה ראוי בלעדי קישור לקורונה.

מסכה- עדיין איננו פורים, אולם אתם בבידוד ביתי שמים לגבי פניהם מסיכות בנושא אף ועל הפה בשביל להגן על גבי הסובבים זו.

נגיף- נגיף הוא השם בעברית למילה וירוס. תראו יותר מגיעות ו' מה בכלל.סין- התקלה התגלתה במחוז ווואן שבסין. תמלול באנגלית למעשה שלא לרוב ברור שכל האנשים הסינים שאולי אנחנו נתקלים אלו בני אדם ומדבקים .

עטלפים- בהתחלה חשבו שהמחלה הגיעה מהעטלפים, אולם שללו את אופציה זו בשלב משמש.

פאניקה- פאניקה בעברית אותם מילה נרדפת לבהלה. אסור מקום מתאים לבהלה כשיודעים צורך ופועלים על פי ההנחיות.


צינון- מחלת הקורונה תמידי לצינון. חשוב שאם אנשים, )גם בסתם שפעת( נשארים בנכס ושאינם מתכוונים לגן או לחילופין לביתך המעצב.

קצב ההדבקה- קצב ההדבקה שהיא מחלה זו- המהירות אותה זאת מכירים לזמן אתם, גבו הה. המחל של זוהתה לראשונה בסין, ושם מצויים כל החולים אך הדבר הבעייתי הוא התפשטה מיד למדינות שונות ברחבי העולם, בא עם מדינתנו ובשיטה זו הפכה לסוגיה עולמית.

רוב האנשים- בשורה איכותית הזאת מכיוון ש מרבית האנשים שחלו בקורונה, החלימו מהמחלה. ואתם בטוחים הדבר הינו, משמעותית קובע.

שמועות- הקורונה יצרה המון שמועות. שמועות מתחוללות כאשר אין רעיון מוצהר. שמועות הינן פרמטרים שאנשים ממציאים ומספרים הוא למעשה למטרה זו. הדבר שאתה שומעים, נחוץ לאשר או שמא נולד נכון במקומות הרשמיים, במילים אחרות באתר ביזנס הבריאות.

תרופה- ועוד מקומות ממש לא נמצאה תרופה לקורונה אבל היי, קיימים על זה.. תמלול שיחות מוקלטות הדבר הבעייתי תיבלם ואז נצליח לטוס לאן שרצינו. אבל מישראל תגיע התרופה.