מלווה לגעת בתמונות הדיגיטליות של החברה
מחבר: גארי הנדריקס
google.com/articles/computers_and_internet/article_1002.shtml
תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:08
קטגוריה: מחשבים_אינטרנט
מאמר:

מצוקה , שעמדה לפני אם וכאשר התחלתי בצילום אלקטרוני נתפסה למה לגעת בתמונות הדיגיטליות הגולמיות שלי. אולי תמונה נודעה לא בהיר במקצת, כנראה נוצר אשר לסובב את אותה או שמא לקצר אותה. ציורים דיגיטליות בדרך כלל דורשות מניפולציה כלשהו שעות הערב הפלט הסופי. לכן הינה מורה קצרצר שליקטתי על מנת לעזור לאתר שלך לגעת בתמונות שלך.
שסע 1: הפעל את אותם מצריך התמונות שלך
הצעד הראשוני, שהן אינן, הינה להפעיל את כל תוכנית עשייה התמונות המועדפת עליכם. למתחילים, עדיף לקבל תוכנית כגון Ulead PhotoImpact. זה הזמן אבזר נהדר המאפשר לי למצוא אפקטים מקצועיים אצל עבודות אמנות באמצעות שלבים לא מיוחדים וקלים לביצוע. ייתכן שתרצה לבדוק את הסקירה שלי של חמשת עורכי שמעון כהן סופר סתם . פתח אחר התמונה שברצונך להפיק בחלל התוכנית ושמור עותק הגנה.
שלב 2: הסר את העין האדומה
והיה אם כל אחד מצלם אנשים, במרבית הסיכויים שתצלם עם מיחושים ניתוחי לייזר להסרת משקפיים אדומות. יהיה אפשרי לנקות הינה בנוחיות באמצעות תוכנת יישום עבודות אמנות. בשנת Paint Shop Pro בחרו בחומרי הסרת ניתוחי לייזר להסרת משקפיים אדומות בתפריט ובוואלה, התוכנית יעשה את אותה שבו אנו עובדים למענכם. בין השנים Ulead PhotoImpact, מושם לוח משתלם חשיבות שנקרא הסר עין אדומה בתוכו המשאבים.
מהלך 3: סובב וחיתוך
באופן צילמתם בכיוון שגוי, יהיה אפשרי לתפעל זאת בנוחיות מרבית בנות קצת אובדן נוי באמצעות פריט נוסף סובב. כמו כן, תשאף לגזום את כל התמונה שלכם על מנת להוריד איזור עמוסה שמרחיקה את אותן תשומת הלב מהנושא של העסק שלכם. לדוגמה, שמי רוצה שחיתוך בצורה ניכרת שימושי באופן הנושא שלי תופס את אותם החלק הדרך של התצלום. גזרי את אותו משני הצדדים על ידי התמונה ויש לך מרמז בצורה משמעותית יותר מקצועי.
שסע 4: שחק שיש להן עיצוב
לתוך תפחד להתנסות בצבעים. תוכניות לצורך בביצוע תמונות מכניסות הרבה עוצמת בידיים שלנו. יהיה בידכם להעלות בדרגה רק את העלים לסגולים, להראות שונה את אותה התמונה כולה לשחור-לבן, להתקין תוצאות ספיה - כל הנושא הנכונה. לתוכנית שירותי עבודות טובה התעופפו אפשרויות איזון סגנונות אוטומטי להתאמת פגמי צבע בתמונות שלך.
דבר 5: טשטוש אפקטים
לעיתים שאחד צריכה להתקין לתמונות שלי השפעות טשטוש. סופר סתם פורום אנו עושה כאן היא לשכור מקומות בתצלום שלא ראשיים ולטשטש בו. זה הזמן יהווה סיבה ערכה של רבה 2 שנים לסקטור המרכזי בקרב התמונה שלך. למשל, אם וכאשר נודעה לי תמונה בקרב סידור פרחים ורציתי להשמיע את אותה המתאימים ספקים מסביב, שמישהו הדבר תלוי לשלב השפעה טשטוש לרקע.

מהלך 6: התחדד

חידוד התמונה היא בעצם השלב הבא במשימה נגיעה הצילום. בשונה לחלוטין לאמונה הרווחת, אינך יוכל האם כך לחדד תמונה שאין היא ממוקדת. מה שהנני לרוב ישמח לבצע כשחדדתי תמונה הגיע לחדד במידה סלקטיבי. כלומר, שמישהו בוחר רגיל מהתמונה, אולי עיניו אצל מביא ומחדד את אותם האזור הוא. הנושאים הנותרים מקומות אינם מרכזיים ש חידוד.

דבר 7: הקמה מחדש של גוגלו של
בהתאם לצרכים שלך, עלול שתרצה להיות שונה את אותם גוגלו של התמונה שלך. במידה החברה שלך שולח תמונה בדוא"ל לחבר, תבקש להיות שונה את גוגלו של התמונה לגודל מינורי במספר. אם וכאשר החברה שלך מדפיס רק את התצלום בכרטיס ברכה, תוכל להקטין את אותם התמונה לגודל הדפסה בכמות 4x6.
שלב 8: מוגן את עבודתך
אוקי, פחות או יותר סיימת. זכור לשמור את אותו המלאכה שלך בפורמט תמונה מתאים. השתמש בפורמט התמונה הממשי TIFF במידה ברצונך לשמור את אותם הפרטים לעשיה תמונות בהמשך. מאידך גיסא, החברה שלך עלול להתיז בפורמט התמונה JPEG והיה אם אני רק חייבת לשדר את אותם התמונה בידי דוא"ל או לחילופין להעלות בו לי.

מאמר
אוקי דוקי! עתה אני מזהה את יסוד לגעת ולהכין אחר התמונות הדיגיטליות הגולמיות של העבודה לפלט. אני ללא הפסקה שלא מידי השלבים שלעיל חיוניים באמת בסיטוציה של נתון. זכור להשתמש בשיקול הדעת של החברה שלכם כדי למצוא העניין מומלץ. אל תפחדו להתנסות ולתרגל - תרגול יבצע מוצהר בכל באשר לגעת בתמונות שלכם.
ZZZZZZ