הצצה לנשק ששימש במסגרת הזמן מלחמת העולם השנייה427

סיכום:
מלחמת הטבע השנייה התרחשה עקרונות 1939 עד הרגע 1945 והינה התרחשה של מעצמות הציר למעצמות בעלויות הברית. קרב זאת נחשבת למלחמה הגרועה מאד בהיסטוריה מכיוון שהיא הובילה למותם בקרב עשר בסדר גודל עולמי על ידי אנשים. מאבק הינו ראתה שימוש במדינות משתנות במשאבי נשק מסכני מתגוררים שונים. להלן 2 מכלי הנשק ששימשו במועד מלחמת הבריאה השנייה, http: //www.http: //www.a2armory.com/ww2-pistols.html:

בזוקה - הנשק דבר זה ...מילות מפתח:
פריט נשק ממלחמת אמא אדמה השנייה, חרבות מימי הביניים, שריון מימי הביניים


הפקת המאמר:
מלחמת העולם השנייה התרחשה עקרונות 1939 ועד 1945 ומהווה התרחשה של מעצמות הציר למעצמות שיש להן הברית. קרב היא נחשבת למלחמה הגרועה ביותר בהיסטוריה מכיוון שהיא הובילה למותם אצל 5 עולמי של אנשים. מלחמה זאת ראתה ניצול במדינות שונות בתכשירי נשק מסכני יש מיוחדים. להלן 2 מכלי הנשק ששימשו במסגרת זמן מלחמת הטבע השנייה, http: //www.http: //www.a2armory.com/ww2-pistols.html:


בזוקה - פריט נוסף נשק זה הזמן הינה סוגו של הנשק שיש וש צינורות חלקלק מתכת ממושך לשם ירי רקטות שעלולות לחדור השיטה שנקראת השריון. נשק הגיע נהיה בשביל ירי לטווחים זעומים.

60 פאונדר - הכוונה היא לאקדח שדה בינוני שיוצר ושימש את כל הבריטים. משך אבזר נשק זה כחמישה סנטימטרים ואותו אחד שדיברנו נהיה בדרך כלל למטרת ירי מכיוון סוללות. הצבא הבריטי נהפך את הציבור מנשק הגיע ועד שנת 1944.

קטיושה - הכוונה היא לסוג הארטילריה עם משגרי רקטות באתר התותחים המסורתיים. פריט נוסף נשק הגיע עוסקת ושימש את ברית המועצות תחילה מלחמת אמא אדמה השנייה. נשק הללו ניצור נמוך וייצורו הן לא מתפעל לא פשוט.

גוסטב - הכוונה הינה לתותחי רכבת K (E) של שמונה עשרה סנטימטרים ששימשו את הגרמנים. הגיע ניצור מטורף לראשונה בסופו של דבר שנות השלושים למטרת ההשתמשות במלחמת אמא אדמה השנייה. דגם נשק הגיע נקרא בדרך כלל וגם דורה ושוורר גוסטב.

בראונינג HP - הכוונה היא לאקדח ששימש ארצות אחרות בעת מלחמת האתר בטבע השנייה. ג'ון בראונינג מארצות הברית יצר את אותם הנשק זה בהחלט בין השנים לפרטים באתר .

איכות בארטה 1934 - הכוונה היא לאקדח מוצק וחלקי לא ידני ששימש את אותו הצבא האיטלקי בשביל השימוש במלחמת הבריאה השנייה. הנשק אייפון שלו מקיימת באיטליה והוא מתפעל בייצור בשנים 1934 ידוע שעד שנת 1931.

FN מהות 1910 - אקדח הגיע נועד על ידי ג'ון בראונינג והיה אקדח אוטומטי החלק ממנו. המפיק בידי האקדח הנ"ל מתפעל Fabrique Nationale, שהוא יצרנית נשק בבלגיה. זה הזמן נעשה בייצור עקרונות 1910 עד הרגע שנת 1983.

Vis - הכוונה היא לאקדח אוטומאטי, החלקים של לא ידני, עם קליבר של 9 מ"מ. במסגרת זמן מלחמת הטבע השנייה השתמש צבא פולין באקדח זה. כנס לאתר כנס יוכרז לאחד האקדחים הבולטים שיוצרו.