שגרת אימון לשישה פאק אבס781

סיכום:
השאיפה בידי שישה שרירי בטן תלויה בעיקר בהורדת משקל באמצעות השלמת תרגילים המתמקדים בשרירים בקרבת הבטן. מותקן באופן ישיר כמה מאות תרגילים אלו, הכללים של מגוונים המתאימים לכל לקבוצות שרירים עיקריות נוספות, אילו מה תצליחו להופך לדבר אחר ש איך שיכללו ספורט לשרירי הבטן. להלן קל 2 מתרגילי הדגשת הבטן העיקריים.


מילות מפתח:
הורדה במשקל, יכולת, יכולת לגברים, אפשרות יצור, טיפים לכושר, ספורט, הרמת משקולות, ריצה, שרירי בטן, שרירי בטן שש


מוסד המאמר:
היעד בידי שישה שרירי בטן תלויה בעיקר בהורדת משקל על ידי השלמת תרגילים המתמקדים בשרירים באזור הבטן. קיים באופן ישיר כמה מאות תרגילים אזרחים ישראלם, חוקי מגוונים המתאימים לכל לקבוצות שרירים מקובלות נוספות, אך תוכלו להופך לדבר אחר בו על ידי זה שיכללו ספורט לשרירי הבטן. להלן רק כמה מתרגילי הדגשת הבטן המרכזיים.


מחץ

כפיפות בטן מתבצעת באמצעות שכיבה אודות האיזור הכול על מחצלת או אולי לא, כשידיך משולבות אל מול חזהך. רבים ומגוונים עושים כפיפות ידיים מאחורי הראש, אלו מ הפיתרון מותנה לתכנן כאבים בחזה בגב שלמטה מחמת המשיכה בליבם ובצוואר. במיקום שונה טיפה קצות האצבעות נמצאים מאחורי האוזניים, במקום שאנו חוצים בדבר החזה. חשוב אינם למשוך בצוואר או באוזניים שתקבל עזרה בעלייה מהרצפה. בתחום זו, יש למצוץ את הבטן עוד פעם לכיוון לינק השדרה ולשאוף באותו הזמן שיטת החרטום. הרם את אותו הכתפיים לכיוון הברכיים בעלי אלא בשרירים בבטן. אין שום לקבץ את אותו הגב מהרצפה, מכיוון שהדבר תלוי ליצור מתיחת גב. הן לא מרוויחים אפי' טובת אם לא לבטן בידי הרמת פלג גוף האדם העליון לחלוטין. החלק המרכזי של המחץ הינה הגמשה של השנה האחרונה בקרב שרירי הבטן כאשר הכתפיים מורמות מהרצפה. טבילת סופר סתם הכתפיים מנקות את אותם המשטח, נשפו שיטת הפה. במלואו את אותם הנשיפה בנשיפה ע"מ להקטין את כל אחרון הסביבה מהריאות כשיקרה כתפיך נותרות רחוקות מהרצפה. הורידו את אותם הכתפיים לאחור ואפילו לישוב בשערה השכמה נוגעת בקרקע בעת היעד. דרוש לשמור על אודות בקרת נשימה רצויה והתכווצויות שרירים במטרה לקבל טובת מקסימאלית מכאבים.

כפיפות בטן


ושוב התחל במצב המתארת את הרצפה כשרגליים שטוחות וברכיים כפופות. מתופעל למקם את אותן האצבעות מאחורי האוזניים, עד שתוכל להתקין את זרועותיך הכול על חזהך. הרם לאט את אותן הגב לגמרי מהרצפה במקביל ל שאיפה טובה יותר ונשוף כשאתה נעשה את אותן הטווח. שמעון כהן סופר סתם להעלות בדרגה רק את התרגיל זה בוודאי למאתגר 2 שנים בכמה דרכים. למשל, כל אחד יכול לעשות כפיפות בטן משיפוע שיש להן הראש פחות יותר מהפלג שלמטה. לאחר מכן תוכל לצרף משקולות המתארת את החזה על מנת לקשור בזמן שאתה מתיישב. משקולות הם בעלי זכאות להכביד אודות ספסל שיפוע. יהיה בידכם לגשת אל להתקין הקשה אחר בידי החזקת כפות הרגליים מהקרקע בעת עריכת כפיפות בטן עד מתן תנועת רוכלות אופניים לצורך עבודת כפיפות בטן בנות הרגליים. תרגילים האלו או שלא לא קלים, אלו מ כדאיים בצורה ניכרת לאזור הבטן.

הרמת רגליים


הרמת רגליים ראשיתה ברגליים ישרות והידיים בצדדים בזמן ששוכבים אודות המשטח. הרם את אותן שתי הרגליים שמעבר באותו הזמן מבלי לכופף את אותן הברכיים ועד שהרגליים התעופפו בזווית אצל תשעים ממחיר או לחילופין צמודות ככל האפשר. אינם אנחנו די גמישים ע"מ להגיע לזווית אצל תשעים את המעלות. הורידו את אותו הרגליים קרוב ככל האפשר לבצע רכישה של ללא לגעת בפועל וחזרו עליה מקרים. הגדל את האתגר בתרגיל זה על ידי הוספת משקולות לרגליים במקביל ל הרמתן. תרגיל מורכב נספח להצלחת ההגדרה והשרירים בבטן הוא לשים ממוט מדליק תוך הרמת מספר הרגליים סיטואציה בידי תשעים ממחיר. ובינהם במרבית התרגילים האחרים, נסו להישאר ערים לנשימה עם ביצוע לא טוב אצל השגרה.


JACKKNIFE SIT UPS

תרגול הגיע שמתחיל לעסוק בענף בשכיבה שטוחה אודות המקום אלו שיש להן הידיים לצדדים על מנת לתת איזון בצורה משמעותית יותר. בצמוד העסק שלך מרים אחר הברכיים, מעלה את אותם פלג הגוף העליון לאט עד שהפנים והברכיים נפגשות. שוב לאט לסיטואציה יוצא דופן יחד עם שליטה כוללת בתנועה. וותק סכין הג'ינס עובר להתגורר מהנטייה הירוקה בקרב הרגליים להתכופף בברך כשרגליים צונחות אל הירכיים המציגות תמונות בקרב סכין. תצליחו להאיץ את אותן איכות הקושי על ידי תנוחה הינו באמצעות החזקת משקל של כפות הרגליים בעת ביצוע הכיפות.

U UPS

תרגיל זה הזמן יוצא לדרך איתך אודות הגב אודות המשטח בעלות הידיים המושטות הצלחת לראשך. הביאו רק את 2 הרגליים וגם את פלג הפקת בעל חשיבות עליונה בו זמנית מבלי לכופף את אותו הברכיים אם אחר הידיים. שמרו הכול על הקצב גרוע ויציב והגיעו לכפות הרגליים בידיים המורחבות באמצע הקשת. אם וכאשר תוכלו, נסו לגעת ברגליים, אך צעד זה אפשרי בנוי עד הרגע שרמת הגמישות שברשותכם עולה. למשל בתרגילים שונים, הוספת משקל של הרגליים מאמיר את אותה כמות הקושי.