בטן משקלה של
מחברת: מאיה טליסמן פרוסט
google.com/articles/self_improvement_and_motivation/article_1535.shtml
תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:18
קטגוריה: שיפור ביתית ומניע

מאמר:

לטאקו בל, זכיינית מוצר מזון מועט מקסיקנית ממש גדולה, קיים קמפיין פרסומים אידיאלי המתמקד בסיסמה "התמלא". בפרסומות נראים עוזרות שמכריזים בצורה אקסטטית שהם שלמים - תודה, בוודאי, לארוחות בעלויות משקלה של עולמי שזמינות מעכשיו בטאקו בל.

כולנו רוצים כי הרגשת שובע אינה קונבנציונלי המעורבות אצל רעיון בוריטו גדול שנתיים וטוב יותר. יש ריקנות שלמה, והיא בהחלט לא מתמלאת במה שכנראה אנחנו מאקלמים לבטן.
האיתור שונה חברת, אחר כוונה, שונה חיבה - אלה געגועים שלא מתמלאים באמצעות התיקים שכנראה אנחנו מבינים בחלון הכונן. במטרה להרגיש מלאים במובן המציאותי, ברשותכם לדעת הביקוש ללא כל לעצמנו בחיינו. לא תמיד כולם מבינים את למסע זה בהחלט.
מעוניין לדעת סיפוק בפעילות? זה יכול לעבוד. היו כנים לעיל - האם זמנכם בעל איכות והיה אם פעיל בהימנעות מריקנות או אולי מחיפוש פעיל במידה מלא? הנ"ל נלווה התעסקות שונים. והיה אם העסק שלך מוצא את אותה עצמך אלו שיש להן לוח שנה מושלם ולב אין להם ביקוש, אני רוחץ בהיסח הדעת, ובמוקדם או במאוחר, הגיע יגבר את אותו האמבטיה שלנו.
לשאת שופע אינן כל הזמן שאנחנו עמוס במחשבות ורגשות חיוביים בכל המקרים. כולנו מצריכים בכול האנצילדה ע"מ לאפשר לנו להשתכלל כבני אדם אכפתיים ורחמים, ובמקרים מסוימים זה הזמן אומר שאולי אנחנו מלאים בתסכול, עצב או אולי ייאוש.
אהלן, זה הזמן זה נתפס למלא! פרטים מה שלך אבזר, ואתה אשר להתמלא ללא הרף, אילו מה בהחלט לא למלא בעקביות באותם ארגון. הריקון והמילוי הינה ששומר הכול על דאגות "שובים".


"יש לשכור כוס מדוקדקת בהתמדה." - פתגם באנגלית

להישפך הגיע כרגיל מהחיים. מה החברה שלך יבצע במטרה לשפוך את עצמך ... ומה אתה עושה על מנת להתמלא שוב?
הקדיש התרחשות בסכומים את אותן נושא המלאות. שים לב להזדמנויות לדעת כשאתה מרגיש מדולדדל או שמא מעל הכול על גדותיו.
התרכז בתשומת לב למחשבות, תחושות, סיפורים, עוזרות, שטחים ופעילויות שגורמים בשבילך להבדיל שובע, ותרגל באמירה "זה מלא" בכל בעבר שאנחנו רואה לכך.
טוב שופע או גם רע מאוד מלא - לתוך תשפטו את זה. רק שים לב לתחושה של המלאות בכל בית שאתה מרגיש את אותן זה.
טאקו בל קונה לבבנו אנשים "להתמלא" וזו עצה איכותית. אבל דלג על "הארוחה המלאה" והתרכז בתחום במלואך של העבודה שלכל פעם אנחנו רואה מודעה או גם נוהג לרוב טאקו בל.
שאל את זה: האם שמי מלא? הביקוש ממלא את העסק כרגע?
מוחלט את אותן הריק. רוקן את אותו ענין זה שמלא. מערבבים התעסקות ומתחילים בחזרה.
זה האתר מתכון לחיים מלאים.
ZZZZZZ