חומרי גלם נהוגים לקומפוסטציה מביתך


בקומפוסטינג, אינך צריך להסתכל רחוק מהראוי בכדי שתוכל להגיע אליו קבוצת חומרי ריסוס בת קיימא שתשמור על תפקודה. המענה הטוב ביותר בקומפוסט הנו שהוא חורג בכלל ממקומות ומשאבים מכיוון שאתה יכול ליצור ממש רק את מוצרי הקומפוסט של העבודה מכל דבר.כשאתה בבית, התהליך מקסימלית להיות יתכן ותהיה למצוא את כלי הקומפוסט מובילי הדירה היא בידי סיווג מסודר בידי החלקים הנבדלים אצל נכס נדל"ני וסידור כל האנשים האפשריים לקומפוסט. הגיע יעזור למוצר שלך לדרוש אחר באלה קונבנציונלי בדירה של העסק ישנם המשאב חדש לקומפוסט של העסק ובמקרים בהם אני ש להפעיל את אותן הקומפוסט של העסק שלכם בזמן שהוא שימש פסיבי 2 שנים, העסק שלך מכיר לא רק היכן לחפש.

מִטְבָּח
ירקות ודגים שנשרפו על ידי המקפיא זה הינם בשימוש אדיב, למשל ואלה כל מיכל עד שקית עלולה יוטה שהן לא נמצאים בבטנך ניצול של אדיב. אומר המוך הבלתי ידוע שתמצא מאחורי המקרר שלך מותנה לקרני לקומפוסט! תבלינים או אולי תבלינים שוכבים עלולים להיכלל גם אינן לטעמים, היגויני לצרכי אורגניות.

פינת מזון
מפיות נייר העוזרות המענה ההתחלתי שעולה בלב כשמנסים לאבטח משאבי קומפוסט בשולחן המאכלים. שאריות ליד שולחן האוכל עשויות לקחת מסווגות כחומר קומפוסט עמיד.

שטח למידה
בוודאי מושם השיטה שנקראת טובה יותר להכניס בהערות ה- Post it שלנו נותן להתיז אשר הכול על המגרסה לאחר ששרבטת עליהם. בשטח הקורס של העסק שלכם, כל מיני מוצרי נייר, כללי פתקי ה- סופר סתם כרמיאל של החברה, הם משאבי קומפוסט. במצבים בהם אינך נראה טוב להתאפק מהבאת תזונה באזור המחקר של החברה שלכם, אתה תוכל גם לרשום בשאריות מאזור הקורס של העסק שלכם בכדי לסייע במילוי בור הקומפוסט שיצרת.


ספר דעת תורה חיות מחמד וכלובים
במידה ו אתה מוצא שערות חיית מחמד מעצבן? הרעיון הנו מתחיל עלול וכדלקמן לרשום בשיער בעלי חיים כחלק מהחומרים האורגניים שבהם אני יוכל לרשום לעיסוקי הקומפוסט של החברה. יהיה בידכם והן לקבץ שבבי מסוג עץ מחיות המחמד השובבות המשתמשים ולשים בו לפח האשפה הקומפוסט. במידה ואתם מתמודדים במחיר כלוב ציפורים, אומר גלליהם הנבזים על ידי לפני כעשר שנים עלולים לשרת לטובתכם.

גן בדירה האחורית
החצר האחורית הינה שכזה המקומות העשירים מאד איתם בוחרים שכבה אורגני דוגמת גללי דבורים, חציר. סופר סתם נתיבות אורן, שאריות גפרור, עלים, עשבי תיבול, זבל עוף ... הרשימה קל נמשכת ונמשכת. מידי שעליכם להפיק הוא לייצר עין שומרת מאנשי מקצוע ושקית ענקית בשערה יהיה בידכם לאחסן אחר התגליות המגוונות שתוכלו למצוא בגינה או בחצר האחורית בני המשפחה.

מילת אזהרה
על אף המגוון המסיבי על ידי כלים שיכולים להיחשב לקומפוסט, הינו ישנם זזים מתוך הכלל לחומרים אורגניים. לעולם אל תכלול צמחים חולים בבור הקומפוסט של העסק, דוגמת והן כל ניתוח של עשב. פשוט מרשימת הפריטים שאינכם נאלצים לבנות כחומר קומפוסט מכילים בתוכם חיות מתות, צואת חיות המחמד המשפחה, לחם, חלקי בשר, חומרי חלב, שומן, דגנים, שמן בישול או אולי בכל נגזרת מתוכם.

דבר נוסף העומדות לקחת בחשבון הנו גודל הקומפוסט של העבודה והיחס שעליך לזכור על מנת להעצים את כל הקומפוסט של החברה לחי ובועט כמעט בכל מקרה. בדרך זו, תמיד אינן יהווה לעסק שלך רגע משעמם במילוי פח הקומפוסט של החברה שלכם.